OGŁOSZENIA – XVI Niedziela Zwykła (19.07.2020 r.)

  1. W tym tygodniu w sobotę 25 lipca przypada wspomnienie św Krzysztofa patrona kierowców. W naszej parafii poświęcenie pojazdów za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. Otrzymamy pamiątki ze św Krzysztofem, które będzie można zamontować w naszych samochodach. Ofiary, które złożymy przeznaczymy na pomoc w zakupie pojazdów dla Misjonarzy.
  2. Za tydzień w niedzielę przypada doroczny Parafialny Odpust ku czci św Anny. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości. Msze św o godz. 9.00 oraz Suma Odpustowa o godz. 12.00. Zapraszam na sumę asystę procesyjną i biel. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom,emerytom.
  3. Dziękuje p. Kościelnemu za uporządkowanie cmentarza. Zwracam się z prośbą o umiar w wyrzucaniu śmieci na cmentarzu. Wywóz śmieci na razie przekracza finansowe możliwości naszej parafii. Te, które są zostaną wywiezione. Proszę aby segregować śmieci i w miarę możliwości zabierać ze sobą.
  4. Dziękuję druhom strażakom za pomoc w tygodniu przy pracy w kościele. Do zakrystii naszego Kościoła została zamówiona nowa szafa na komże i ornaty.
  5. W tygodniu specjalista oceniał możliwość naprawy naszych organów w Kościele. Naprawa jest możliwa i wyniesie ok 30 tyś zł. Te prace z racji finansowych niestety muszą poczekać na inny czas.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom Dąbka oraz Wyszyn Kolonii, którzy zebrali ofiary na nowa figurę M. B. Fatimskiej do naszego Kościoła w wysokości 1200 zł. Figura będzie służyła do nabożeństw fatimskich w naszej parafii. GOŚĆ NIEDZIELNY
  7. Intencje

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *