OGŁOSZENIA – XV Niedziela Zwykła (12.07.2020 r.)

  1. Przypominam że Msze św w tygodniu odprawiamy codziennie o godz. 18:00. Można zamawiać intencje mszalne. Kancelaria czynna codziennie od godz. 17:00.
  2. Jutro 13 lipca przypada dzień Fatimski. Każdego 13 dnia miesiąca od maja aż do października w naszym Kościele będziemy odprawiać nabożeństwa Fatimskie. Zapraszam jutro na godz 17:15. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec a po nim Msza Święta. W najbliższym czasie zakupimy Figurę Matki Bożej Fatimskiej i będą odbywać się również procesje z figurą wokół Kościoła. Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o ufundowanie takiej figury.
  3. 25 lipca będziemy obchodzić wspomnienie św Krzysztofa patrona kierowców. W naszej świątyni poświecenie pojazdów w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św. Dobrowolne ofiary,które złożymy przy poświeceniu przeznaczymy na organizację kościelną „Miva”, która prowadzi akcję 1 gr za jeden km. Z tych ofiar będą zakupione pojazdy dla polskich misjonarzy. Otrzymamy okazjonalne pamiatki ze św. Krzysztofem.
  4. Za dwa tygodnie w niedzielę 26 lipca w naszej parafii będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św Anny. Już dziś zapraszam wszystkich parafian i Gości.
  5. W tym tygodniu trwały prace na cmentarzu przy sprzątaniu cmentarnych śmieci. W najbliższym czasie zostaną wywiezione z cmentarza. Pracowali: p. Kościelny, p. Benecki Leszek, p. Siemionowski Piotr. Bóg Zapłać. Zwracam się z prośbą o dbanie o porządek na cmentarzu i ograniczenie ilości odpadów cmentarnych, gdyż wiąże się to z ogromnymi kosztami wywozu śmieci. Będę wdzięczny za zrozumienie i życzliwość w tym zakresie.
  6. Dziękuję za wszelką życzliwość i pomoc w pracach związanych z remontem Plebanii. Bóg Zapłać. Dziękuję również za ciepłe i serdeczne powitanie mnie jako nowego Proboszcza na Mszy Świętej Ingresowej w ubiegłą niedzielę. Niech Bog wam wszystkim wynagrodzi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *