BOŻE NARODZENIE 2023

  1. NA CZAS ŚWIĄT ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO, ZDROWYCH ŚWIĄT. NIECH TEN ROK KOŃCZY SIĘ DLA WSZYSTKICH PARAFIAN Z ZAPASEM ZDROWIA ORAZ BOŻEGO POKOJU. Niech nie zabraknie wzajemnej Życzliwości oraz dobra wokół nas. Jezus niech nas wszystkich obdaruje darami Pokoju i Miłości, którego On sam jest źródłem. Wszystkich otaczam swoją modlitwą i pamięcią polecając Was opiece św. Rodziny z Betlejem.
  2. Swoje życzenia kieruje do nas Ks. Biskup Szymon: ”Pan Bóg pozwala nam po raz kolejny w naszym życiu stanąć w obliczu tajemnicy betlejemskiej groty, w której Maryja porodziła swego pierworodnego Syna. Dzięki temu wydarzeniu grota ta stała się miejscem prawdziwie świętym, w którym zamieszkał Syn Boży, z najwyższą czcią adorowany przez Maryję i Józefa, a później przez pasterzy. Po pewnym czasie przybyli nam Mędrcy ze Wschodu, którzy zobaczywszy Dziecię upadli na twarz i złożyli Mu pokłon. Pójdźmy i my pokłonić się Chrystusowi. Niech On rozjaśni mroki naszej codzienności, abyśmy na smutne i radosne sprawy osobiste i społeczne umieli spojrzeć na sposób Boży, czyli nie bez Boga ale z Bogiem, bez którego każda ludzka istota marnieje. Życzę Wam wszystkim pięknych, pełnych radości i Bożego Pokoju Świąt. Niech Boże Dziecię błogosławi Wam, waszym Rodzinom naszej diecezji i całej naszej Ojczyźnie.”
  3. Dziś Msze św. o godz. 9.00 oraz 11.30. W drugi Dzień Świąt – tak jak w niedzielę i w Nowy Rok o godz. 9.00 i 11.30.
  4. W niedzielę 31 grudnia, w ostatni dzień Roku zapraszam na Msze św. tak jak w niedzielę. Na sumie o godz 11.30 podziękujemy Bogu za mijający Rok przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Na te Mszę św szczególnie zapraszam te rodziny, które w mijającym Roku pożegnały swoich bliskich. Proszę o zabranie świec, które pobłogosławimy a następnie zaniesiemy na cmentarz.
  5. Kolędę w naszej Parafii rozpoczniemy dnia 02 stycznia 2024r (wtorek). Program kolędy podam w następną niedzielę.

Możesz również polubić…