Ogłoszenia – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (09.05.2021 r.)

1. Dziś w naszej parafii przeżywamy na Sumie Uroczystość Bierzmowania. Otoczmy kandydatów do bierzmowania nasza modlitwą aby wytrwali w wierze i byli przykładem dla innych. Dziękuję Rodzicom młodzieży i pozostałym za dekoracje Kościoła i ołtarzy.
  2. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za dwa tygodnie Uroczystość Zesłania Ducha św. połączona z sakramentem Pierwszej Komunii św i Odnowieniem Przyrzeczeń.
  3. W  środę 12 maja zapraszam Rodziców po odbiór Alb komunijnych na godz.17.00
  4. W czwartek 13 maja nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i  Litania do Matki Bożej i procesja fatimska.

Zakończyliśmy prace przy układaniu kostki przed Kościołem. Dziękuję p. Grzegorzowi Klimek z Wiśniewa za wykonanie i pomoc na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić: Dąbkowski Krystian kaw zam. Dąbek oraz Siekierska Natalia panna zam w Wiśniewie. Zapowiedź druga.

Kamil Krzysztof kaw zam.w Mławie oraz Serafinowska Patrycja panna zam. w St. Otoczni. Zapowiedź pierwsza.