Ogłoszenia – XXXI Niedziela Zwykła – (30.10.2022 r.) Wszystkich Świętych.

  1. We wtorek 1-go listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Czcimy i wspominamy tych, którzy przebywają w Kościele zbawionych i osiągnęli chwałę nieba. Jednocześnie modlimy się dla nas kościoła żyjącego o dar świętości. Msze św.  w tym dniu o godz.: 9.00 i  na cmentarzu o godz. 11.30  za zmarłych spoczywających na cmentarzu.
  2. W środę 2-go listopada Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8.00, 9.00  i 11.30.  Po sumie procesja żałobna wokół Kościoła. Po południu o godz. 16.00 Odmówimy na cmentarzu Różaniec za naszych Zmarłych. U p. Kościelnego można w tym dniu zamawiać tzw. : „podzwonne”.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Kandydatów do Bierzmowania oraz dzieci zapraszam do spowiedzi w piątek pół godz. przed mszą św. wieczorną (16.00).
  4. W dn. od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz ,być w stanie łaski uświęcającej i odmówić modlitwę na intencje Ojca św. Ci, którzy nie mogą z racji wieku i choroby nawiedzić cmentarza mogą uczynić to pozostając w swoich domach.
  5. Od następnej niedzieli będą odczytywane wypominki roczne zamówione na ten i następny rok.
  6. Ofiary złożone na tacę w dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z remontem kaplicy cmentarnej.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…