Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu (24.12.2023 r.)

  1. Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej, która odbędzie się w drugą niedzielę stycznia. Podzielimy się opłatkiem i omówimy bieżące sprawy naszej parafii.
  2. Dziś wigilia. Msza św. tego dnia o godz.8.00 i 9.15.Pamietajmy o tym ze zgodnie z tradycją Wieczerza wigilijna ma charakter postny. Niech przy łamaniu opłatkiem nie zabraknie śpiewu tradycyjnych kolęd oraz wspólnej modlitwy i odczytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa. Niech to będzie czas ,który nas połączy i odnowi duchowo oraz wleje w nasze serca radość z Narodzenia Chrystusa.
  3. Zapraszam na Pasterkę  tradycyjnie w Kościele parafialnym o północy 24.00. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i Gości do wspólnej modlitwy. 
  4. W pierwszy Dzień Świąt  Msze św. o godz. 9.00 i 11.30.W drugi dzień Świąt ( św.Szczepana)  Według porządku niedzielnego a wiec o godz. 8.00, 9.15 i 11.30.
  5. Bardzo dziękuję  za podarowanie choinek do naszego Kościoła. Parafianom szczególnie młodzieży dziękuję za pomoc w dekoracji choinek oraz kościoła.
  6. W następną niedzielę wypada Sylwester. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Na sumę o godz. 11.30 zapraszam te rodziny, które w mijającym roku pożegnały swoich bliskich. Za nich zostanie Odprawiona Msza św. zbiorowa. Proszę o zabranie zniczy, które pobłogosławione zapalimy na grobach bliskich.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…