Ogłoszenia – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (18.07. 2021 r.)

 1. Za tydzień w niedzielę  25 lipca przypada wspomnienie św Krzysztofa patrona kierowców. W naszej parafii poświęcenie pojazdów  po każdej Mszy św. Otrzymamy pamiątki ze św Krzysztofem, które będzie można zamontować w naszych samochodach. Ofiary, które złożymy przeznaczymy na pomoc w zakupie pojazdów dla Misjonarzy. 
 2. W poniedziałek 26 sierpnia przypada doroczny Parafialny Odpust ku czci św Anny. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości. Msze św o godz. 9.00 oraz Suma Odpustowa o godz. 12.00. Zapraszam na sumę asystę procesyjną i biel. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom. 
 3. Powiatowe centrum Pomocy Rodzinie w Mławie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji Rodziny zastępczej zawodowej i niezawodowej. Szczegóły znajdują się w gablocie na zewnątrz Kościoła.  W ostatnim czasie trwały prace przy odnawianiu Krzyża misyjnego prz y Kościele oraz bram kościelnych i cmentarnej. Obecnie  malujemy dach Plebanii. Bóg zapłać za składane na cele gospodarcze ofiary. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca ofiary będą przeznaczone na cele gospodarcze. 
 4. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:  
  • Daniel Dymkowski, kawaler zam. Mława oraz Katarzyna Meredyk, panna zam.Wiśniewo. Zapowiedź pierwsza. 
  • Krzysztof Ćwik, kawaler zam. Wyszyny Kościelne oraz Olga Skubiszewska, panna zam Mława. Zapowiedź druga. 
  • Kesling Błażej kaw zam Wiśniewo oraz Osowska Joanna panna zam Wiśniewo. Zapowiedź pierwsza. 
  • Mateusz Golon, kawaler zam Wyszyny Kościelne oraz Anna Rejniak, panna zam Iłowo- Osada. Zapowiedź pierwsza. 
  • Daniel Pakulski, kawaler zam St. Otocznia oraz Martyna Włodarska, panna zam Wojnówka. Zapowiedź pierwsza.  
 5. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…