Ogłoszenia – VI NIEDZIELA ZWYKŁA (14 02.2021 r.)

 1. W środę Popielec. Rozpoczyna się Wielki Post. W środę Popielcową Msze św o godz. 9.00 oraz 17.00. Posypanie głów popiołem na każdej Mszy św.. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
 2. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.00. Po niej będzie odprawiana Msza św.
 3. Gorzkie Żale w każdą niedziele po Sumie. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
 4. Zakończyłem wizytę duszpasterską. Dziękuję za przyjęcie, wszelką życzliwość gościnność. Dziękuje tym Parafianom, którzy mnie wozili oraz podali posiłek. Niech Bóg wynagrodzi. Dziękuje za złożone ofiary. Chcę poinformować Parafian o dokonanych już inwestycjach parafialnych od momentu mojego objęcia Parafii
 • Remont budynku Parafialnego ( Plebania). Wymieniono okna ,drzwi. elektrykę ,położono gładzie oraz wyremontowano łazienki.
  -zamontowano przyłącze gazowe do budynku Plebanii
  -zakupiono i zainstalowano ogrzewanie w Kościele ( Napromienniki ciepła na podczerwień)
 • uporządkowano zalegające śmieci na cmentarzu oraz uporządkowano teren przy kaplicy na cmentarzu
  Koszta pokryto ze środków własnych Ks Proboszcza oraz ofiarnych Parafian. Przypomnę ze przejąłem Parafię z zerowym stanem konta.
  Pozostałe prace będą uzależnione od wpływu ofiar do Parafii. Obecna sytuacja począwszy od października wiąże się ze skromnymi wpływami z racji na limit wiernych w naszym Kościele oraz niewielka frekwencją na Mszach świętych z racji Covidu.
  Dziękuję wszystkim parafianom za materialne wspieranie naszego Kościoła oraz za dar dobrego słowa i wsparcia dla mojej osoby. Proszę o wyrozumiałość dla wszystkich tych, którzy chcieli by pewnych inwestycji w parafie ale nie wszystko uda się zrobić od razu.
  Jeszcze raz zachęcam do wspólnej troski o naszą parafię i większe zaangażowanie w życie parafii. Z serca wszystkim dziękuję.

Możesz również polubić…