Ogłoszenia – Druga Niedziela Wielkanocna; Miłosierdzia Bożego (10.04.2021 r.)

1. Dziś  po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Sakrament Bierzmowania odbędzie się w naszej parafii dn. 09 maja w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30.

2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego polecając Jezusowi naszą parafię .Dzisiejsze ofiary przeznaczone są na potrzeby Caritas.

3. Msze św. w miesiącu kwietniu odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.00

4. Dziekuję za ofiary na cele gospodarcze anonimowym ofiarodawcom, którzy przekazali je na konto parafialne oraz indywidualnie. Niebawem przystąpimy do położenia kostki przed kościołem.

5. Przypominam że w naszym kościele obowiązuje limit wiernych-40 osób.

6. Wój Naszej Gminy p. Jacek Świderski prosi o podanie nam informacji w sprawie Narodowego Spisu Powszechnego:

„ od 1 kwietnia na terenie całego kraju trwa badanie polskiego społeczeństwa. Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni.

Podstawową metoda Narodowego Spisu jest samospis internetowy. Osoby starsze mogą prosić dzieci lub najbliższych o pomoc. Osoby, które  nie maja komputera lub internetu mogą zgłosić się do Urzędu Gminy w którym jest przygotowane specjalne stanowisko do spisania się.” Więcej informacji znajduje się w gablocie Parafialnej.

7. Intencje.