OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII Niedziela Zwykła (02.08 2020 r.)

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na msze św. Oraz Adoracje Najśw. Sakramentu.

2. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca po sumie wystawienie Adoracja i procesja Eucharystyczna. Dziękuje za obecność na Odpuście Parafialnym. Asyście, Ministrantom, lektorom Strażakom. Dziękuję za złożone ofiary z racji św. Krzysztofa. Przeznaczymy je na organizacje Miva Polska, która wspiera finansowo zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

3.W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. wieczorem o godz. 18.00.W tym dniu wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasna Gorę Pamiętajmy o pielgrzymach w swoich modlitwach.

4.Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z sołtysami i radnymi parafialnymi.

5.Nasze parafialne dożynki planujemy na niedzielę 30.08 2020 na Sumie.

6.Zaległą Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń chrztu planujemy na niedzielę 06 września 2020. Data jeszcze będzie ustalona z Rodzicami.

7.Dziękuje mieszkańcom Zdrojów za złożenie ofiary na figurę M. B. fatimskiej (1100zl) oraz mieszkańcom Otoczni Starej (350zl). Bóg zapłać p. Piotrowi Grenda za ofiarowany różaniec do Figury Matki Bożej. Z tych ofiar zakupiłem również ampułki do wina i wody, Mszał do sprawowania Mszy św. oraz kropidło. Do naszego Kościoła zakupiłem również przemysłowy odkurzacz.

Zapowiedzi przedślubne:

Radosław Litwa kawaler z Ostrowi Mazowieckiej oraz Nowakowska Andżelika Katarzyna, panna par tut. Zapowiedź druga.

           Msze św. są odprawiane w naszym Kościele codziennie o godz. 18.00.

          Kancelaria czynna codziennie oprócz niedzieli od godz. 17.00

Bardzo proszę o dbanie o porządek nie tylko na grobach bliskich, ale również za płotem gdzie składujemy śmieci. Uschłe kwiaty wiązanki składajmy obok a plastik wrzucajmy do pojemników ułatwi nam to wywożenie śmieci.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *