Ogłoszenia – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA (22 08.2021 R.)

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30   będziemy modlić się w intencji poległych żołnierzy w wojnie 1920 r. oraz ks St. Szulborskiego . Na ich grobach złożymy pamiątkowe kwiaty oraz zapalimy znicze.
  2. Za dwa tygodnie 5 września na Sumie odbędą się Dożynki Parafialne. Poświecenie wieńca Dożynkowego oraz chleba wypieczonego z tegorocznych zbóż. Zapraszam władze samorządowe, Dyrekcje szkół Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, dh.  Strażaków, Rolników naszej Parafii Parafian i Gości.
  3. Dziekuje p. Kościelnemu oraz dh strażakom za pomoc w oczyszczaniu rynien przy kościele oraz  posprzątanie śmieci za cmentarzem. Segregujmy śmieci a uschłe wieńce składajmy obok. Przy rozbiórce starych pomników proszę o zabieranie gruzu i nie wyrzucanie go za teren cmentarza.
  4. Przypominam ze od września w naszym Kościele  w niedzielę będą sprawowany trzy Msze św .o godz. 8.00, 9.00 i 11.30.Takie jest zapotrzebowanie wiernych oraz akceptacja rady parafialnej. Przed Msza św. o godz. 8.00 będą śpiewane jak dotychczas godzinki oraz odmawiany pacierz .Dzieci będą miały swoja Msze św o godz. 9.00
  5. Za tydzień zbierzemy ofiary na cele gospodarcze. Została już zakupiona kostka, która położymy wokół Kościoła a w  dalszej kolejności planuję powiększenie oraz ogrodzenie  cmentarza parafialnego.
  6. W tym tygodniu w czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. wieczorem.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…