Ogłoszenia – XXXIV Niedziela Zwykła (26.11.2023 r.) Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy niedziele Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny.
  2. Za tydzień Pierwsza niedziela Adwentu. Od tej niedzieli będzie można  nabywać świece Adwentowe w ramach wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom.
  3. Pan Organista dostarczy do naszych domów poświęcony opłatek wigilijny:
    • Niedziela 26.11 od 13.00 – Wiśniewo od Ośrodka Zdrowia w kierunku Podkrajewa
    • Sobota 02.12 od 9.00 – Trzcianka, Trzcianka Kolonia
    • Niedziela 03.12 od 13.00 – Wola Kolonia, Wola Szydłowska
  4. Za dwa tygodnie 8, 9 i 10 grudnia w naszej parafii odbędą się rekolekcje Adwentowe połączone z sakramentem Pokuty i Pojednania.
  5. Bóg Zapłać za ofiary na cele gospodarcze. W sezonie zimowym będziemy je przeznaczać na ogrzewanie Kościoła.
  6. W tym tygodniu od poniedziałku do środy będę przebywał na rekolekcjach kapłańskich w Płocku. Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  7. W dalszym ciągu zachęcam by w miarę możliwości zabrać uschłe kwiaty z grobów i wrzucić je na przyczepę( bez doniczek). Ułatwi to wywóz kwiatów z cmentarza.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Różaniec w sobotę o godz. 15.30. za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  9. W czwartek święto Andrzeja Apostoła.