Ogłoszenia – WIELKANOC (04.04.2021 r.)

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do  przygotowania świąt Wielkiej Nocy. Dziękuję strażakom z Dąbku i Wyszyn za wartę wystawioną przy grobie Jezusa. Dziękuję tym, którzy stroili Ciemnice i grób Pański, p. kościelnemu, p. Organiście. Ministrantom, lektorom mieszkańcom poszczególnych wiosek za obecność i czuwanie, dzieciom ze szkoły w Wiśniewie wraz z p. katechetka Eweliną za czuwanie przy grobie, młodzieży, dzieciom Asyście. Bóg zapłać za przykład wiary.
  2. Jutro drugi dzień świąt. Nasza modlitwą i ofiarą będziemy wspierać uczelnie katolickie -W S D w Płocku
  3. Życzenia Wielkanocne Ks Biskupa:

„Umiłowani Diecezjanie. Tegoroczne święta Paschalne ponownie przeżywamy w trudnych okolicznościach doświadczenia pandemii i jej skutków. Niech jednak światło i moc zmartwychwstania pańskiego przyniesie nam wszystkim nową nadzieję, pokrzepi serca i wzmocni siły. Niech zainspiruje nas również do konkretnych działań będących znakiem nowej solidarności. Powierzając się ufnie zmartwychwstałemu Jezusowi, przekazuje wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia błogosławionych Świąt Paschalnych. Z modlitwą i pasterskim błogosławieństwem Bp. Piotr Libera.”

 Dołączam się do życzeń Ks Biskupa. I składam życzenia Radosnej i Błogosławionej Paschy Pana.

  1. Za tydzień po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  2. Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pana Jezusa. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziękuje mieszkańcom Starej Otoczni za ofiarę na kwiaty do Grobu  p. Jezusa

 ( 240  zł).

  1. INTENCJE.

Możesz również polubić…