Ogłoszenia – Niedziela Wielkanocna (09.04.2023 r.)

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do  przygotowania świąt Wielkiej Nocy. Dziękuję strażakom z Wiśniewa, Dąbku i Wyszyn za wartę wystawioną przy grobie Jezusa. Dziękuję  p. kościelnemu, p. Organiście. Ministrantom, lektorom mieszkańcom poszczególnych wiosek za obecność i czuwanie,  młodzieży, dzieciom, Asyście. Bóg zapłać za przykład wiary i piękne przeżycia Triduum Paschalnego.
  2. Jutro drugi dzień świąt. Nasza modlitwą i ofiarą będziemy wspierać uczelnie katolickie -W S D w Płocku
  3. Życzenia Wielkanocne Ks Biskupa:

„Umiłowani Diecezjanie Przed rokiem papież Franciszek powiedział „ Nasza nadzieja ma na imię Jezus. Wszedł do grobu naszego grzechu, dotarł do najdalszych miejsc, gdzie byliśmy zagubieni, przeszedł przez plątaninę naszych leków, dźwigał ciężar naszych ucisków i z najciemniejszych głębin naszej śmierci obudził nas do życia i przemienił nasza żałobę w taniec”. Życzę wam i sobie, byśmy uwierzyli ze Jezus obudził nas do życia, do pełni życia. Niech ta wiara czyni z nas radosnych świadków Chrystusa Zmartwychwstałego, by świat stawał się bardziej ludzki i bardziej Boży. Modlę się za was i proszę o modlitwę Bp Szymon Stułkowski.”

Dołączam się do życzeń Ks. Biskupa. Niech Wielkanoc opromieni swoim blaskiem wszystkich Nas byśmy mocą Jego Zmartwychwstania pokonali wszelkie przeciwności trudy i i z radością głosili innym prawdę ,że On żyje i jest pośród Nas.

  1. Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pana Jezusa. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…