Ogłoszenia – XVIII Niedziela Zwykła (31.07.2022 r.)

1. W  tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota  miesiąca. Zapraszam na msze św. oraz Adorację Najśw. Sakramentu. Różaniec w sobotę  po Mszy św. o godz. 18.00. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  2. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę na Odpuście Parafialnym. Asyście Procesyjnej Ministrantom ,lektorom. Dziękuję życzliwym Parafianom za pomoc w zorganizowaniu Odpustu. . Bóg zapłać .
  3. Jutro rozpoczynamy miesiąc sierpień. W tym miesiącu Kościół zachęca nas do dobrowolnej abstynencji. Jest to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych  modlitwach o tych, którzy oddali życie za nasza Ojczyznę.
  4. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. wieczorem o godz. 18.00.W tym dniu wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasna Gorę Pamiętajmy o pielgrzymach w swoich modlitwach.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z sołtysami i radnymi parafialnymi.
  6. Nasze parafialne dożynki planujemy na  niedzielę 28.sierpnia 2022 na Sumie.
  7. W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya- patrona proboszczów.