Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła (02.10.2022 r.)

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Odpust ku Czci Matki Boskiej Różańcowej. Suma  Odpustowa o godz. 12.00. Zapraszam wszystkich parafian i gości.  Po sumie  wystawienie Najświętszego Sakramentu, Adoracja i Procesja wokół Kościoła. Zapraszam Asystę i biel. Tego dnia będziemy również przezywać Dzień Papieski. Dobrowolne ofiary, które złożymy do Puszek przeznaczymy na Fundacje ”Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać Dzień Eucharystyczny. Rozpoczniemy go  Mszą św. o godz. 8.00 w intencji członków Żywego Różańca z naszej parafii. Następnie odbędą się czuwania Kół oraz przedstawicieli parafii. O godz. 16. 00 odprawimy Różaniec i zakończymy dzień Eucharystyczny Mszą św. o godz. 17.00 i Procesją Eucharystyczną. Plan Dnia Eucharystycznego znajdziemy w gablocie oraz na stronie Parafii. Zachęcam do licznego udziału w codziennym Różańcu o godz. 16.30. Szczególnie zapraszam Dzieci.
  3. W środę wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W piątek  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Za tydzień w niedziele na Mszy św. o godz. 9.00. Zapraszam  Dzieci z Rodzicami , którzy przygotowują się do Komunii św. oraz kandydatów do Bierzmowania.
  5. Trwają prace przy remoncie Kaplicy na cmentarzu. Pozostał nam ostatni etap pomalowania elewacji zewnętrznej.
  6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Odpustowej Adoracja i procesja Eucharystyczna. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…