OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Zwykła (23.08.2020 r.)

  1. Dziś po Mszy św o godz 9.00 spotkanie dzieci i Rodziców przed odnowieniem Przyrzeczeń chrztu (obecne kl.V)
  2. Za tydzień na Sumie odbędą się Dożynki Parafialne. Poświecenie wieńca Dożynkowego oraz chleba wypieczonego z tegorocznych zbóż. Zapraszam władze samorządowe, Dyrekcje szkół Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, dh Strażaków,Rolników naszej Parafii Parafian i Gości.
  3. 12 września w naszym Kościele odbędą się Powiatowo -Gminne Uroczystości Bitwy Warszawskiej oraz złożenie wieńców na Grobie ks Szulborskiego oraz poległych. Uroczystościom przewodniczyć będzie ks Bp Piotr Libera. Z tej racji odnowiliśmy pomniki poległych znajdujące się przy naszym Kościele.
  4. Mobilne Centrum badań organizuje w dn 25 08. o godz 14.00 przy naszym Kościele badanie pod kątem miażdżycy tętnic osteoporozy oraz zakwaszenia organizmu. Szczegóły w gablocie parafialnej.
  5. Za tydzień zbierzemy ofiary na cele gospodarcze. Będzie to zawsze ostatnia niedziela miesiąca. A ofiary będą stanowiły fundusz remontowy w naszej parafii. Można też złożyć ofiarę na nr konta parafialnego podany na stronie internetowej naszej Parafii: parafiawyszyny.eu
  6. W związek małżeński maja zamiar wstapić:
  • Przemysław Kurpiewski kawaler zam. w Dąbku oraz Aleksandra Gołaszewska panna zam w Szczytnie. Zapowiedź druga.
  • Brodzik Paweł, kawaler zam w Siedlcach oraz Sliwińska Milena panna zam Nowa Otocznia. Zapowiedź druga.
  • Andruszewski Radosław kawaler zam Otocznia Stara oraz Czajkowska Gabriela panna zam w Raszynie. Zapowiedź pierwsza

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *