Ogłoszenia – Trzecia Niedziela Wielkanocna (01.05.2022 r.)

1. Dziś  Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny w którym czytamy Pismo św. Zachęcam do codziennego czytania Pisma św.
  2. Za tydzień w niedzielę spotkanie dla dzieci komunijnych  po Mszy św o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu we wtorek będziemy przeżywać Uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msza św . o godz. 9.00 i  11.30  w intencji Ojczyzny
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00.Rózeniec w pierwszą sobotę o godz. 17.00 połączony z nabożeństwem majowym.
  5. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcam do śpiewania majowego przy naszych figurkach i Krzyżach.
  6. 5 maja w czwartek o godz. 9.00 w naszym Kościele odbędzie się uroczysta Msza św. połączona z okolicznościowym programem ku Czci patrona naszej szkoły oraz rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W środę przypada wspomnienie św. Floriana Patrona Strażaków.