Ogłoszenia – TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – (27.06.2021 r.)

  1. We wtorek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to również dzień Patronalny Ks Bpa Piotra Libery. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Z racji na urlop ks Proboszcza wszelkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać przed lub po Mszach świętych wieczornych. W tym czasie kancelaria będzie nieczynna. Msze św będą odprawiane codziennie o godz. 18.00 zgodnie z zamówionymi intencjami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. W pierwszy piątek wystawienie po Mszy św wieczornej. W pierwsza sobotę różaniec przed Mszą o godz17.00.W pierwszą niedzielę miesiąca Po sumie wystawienie bez Procesji.
  4. W tym tygodniu kończymy miesiąc czerwiec. Bóg Zapłać wszystkim, którzy uczęszczali na nabożeństwa ku czci serca pana Jezusa.
  5. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Bóg Zapłać za ofiary złożone na cele gospodarcze.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić:

-Gołębiewski Mateusz, kawaler zam Wiśniewo oraz Ewelina Anna Derewicz panna zam Grójec par. Węgra. Zapowiedź druga 

– Żmijewski Adrian, kawaler zam Zdroje oraz Olzak Paulina, pana zam Dzierzgówek. Zapowiedź pierwsza.

  1. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…