Ogłoszenia – Wielkanoc (17.04.2022 r.)

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania świąt Wielkiej Nocy. Dziękuję strażakom z Dąbku i Wyszyn za wartę wystawioną przy grobie Jezusa. Dziękuję p. kościelnemu, p. Organiście. Ministrantom, lektorom mieszkańcom poszczególnych wiosek za obecność i czuwanie, młodzieży, dzieciom, Asyście. Bóg zapłać za przykład wiary i piękne przeżycia Triduum Paschalnego.
  2. Jutro drugi dzień świąt. Nasza modlitwą i ofiarą będziemy wspierać uczelnie katolickie -W S D w Płocku
  3. Życzenia Wielkanocne Ks Biskupa:
    „Umiłowani Diecezjanie i Goście z Ukrainy. Powoli wychodzimy z bolesnego doświadczenia pandemii ale przeżywamy tegoroczną Ur. Paschalną w cieniu okrutnej wojny za naszą wschodnią granicą. Wszystkich nas bardzo niepokoi obecna sytuacja. Potrafiliśmy jednak mimo wszystko otworzyć nasze serca na pomoc duchową i materialną naszym siostrom i braciom z Ukrainy, za co serdecznie dziękuję. Z okazji świąt Wielkanocnych pragnę przekazać wam wszystkim serdeczne życzenia paschalne. Niech spotkanie Zmartwychwstałego Jezusa Zwyciężcy śmierci piekła i szatana będzie dla nasz wszystkich umocnieniem wiary i mimo wszelkich trudności źródłem prawdziwej radości, Życzę także pokoju serca, niegasnącej nadziei i doświadczenia Bożej Miłości w naszej niełatwej codzienności. Zapewniam was o mojej nieustannej modlitwie i przekazuje pasterskie błogosławieństwo. Bp. Piotr Libera.”
    Dołączam się do życzeń Ks Biskupa. I składam życzenia Radosnej i Błogosławionej Paschy Pana.
  4. Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pana Jezusa. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Zapowiedzi: Szewczak Roman, kaw. Rydwągi oraz Aleksandra Pienicka zam. Wyszyny. Zapowiedź druga. Jarkowski Jarosław zam. Konopaty oraz Stando Aleksandra zam. Wiśniewo. Zapowiedz druga.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…