OGŁOSZENIA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (18.10.2020 R.)

1. Dziś w całym Kościele przeżywamy Niedzielę misyjną. Rozpoczynamy tydzień misyjny. Modlitwą i ofiarą wspieramy dzieło misyjne Kościoła. Dziękuję ks kan. Stanisławowi Gajewskiemu za pomoc i wygłoszone słowo Boże. Przez długie lata ks kanonik był referentem misyjnym w naszej Diecezji. A jutro otrzyma ogólnopolską nagrodę za jego wkład na rzecz misji. Gratulujemy.
  2. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Różaniec ofiarujemy w intencjach papieskich
  3. W kancelarii oraz po Mszach można zamawiać wypominki i Msze św. na następny rok. Niech nasza miłość do zmarłych wyraża się również w naszej modlitewnej pamięci o nich.
  4. Za tydzień w sobotę zmieniamy czas na zimowy.
  5. Zadbajmy o porządek nie tylko na grobach bliskich ale również na wysypisku cmentarnym segregując śmieci. Plastiki wrzucajmy do pojemników, uschłe wieńce kwiaty składajmy na boku.
  6. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny nosząc maseczki i stosując dystans społeczny.