Ogłoszenia Parafialne – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (11.10. 2020 r.)

  1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można do puszki złożyć dobroloną ofiarę na rzecz uzdolnionej ale ubogiej młodzieży w ramach fundacji Dzieło NowegoTysiąclecia jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary nasza parafia przekaże na rzecz tej Fundacji.
  2. Dziś na Mszy św o godz. 11.30 pomodlimy się za miejscowych druhów Strażaków poświęcając im samochód strażacki. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Trwa miesiąc październik. Dziękuje wszystkim dzieciom, kandydatom do Bierzmowania, parafianom za tak piękny udział w nabożeństwie różańcowym i zachęcam do odmawiania Różańca także w domu i w rodzinie.
  4. Wszystkim Uczniom Wychowawcom Nauczycielom Katechetom Dyrekcji naszych szkół składam serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zapewniam o mojej pamięci.
  5. Jak wiemy można za pośrednictwem sołtysów składać ofiary na zakup i montaż ogrzewania w naszym Kościele. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać za ofiarę na cele gospodarcze : p. Wernickiej Barbarze z Trzcianki oraz p. Czymerskiej Bogusławie z Wiśniewa.
  6. Od następnej niedzieli w kancelarii lub po Mszy św. można zamawiać intencje i wypominki na następny rok.
  7. Taca, która zbierzemy za tydzień zgodnie z decyzja Ks Bpa jest przeznaczona na cele misyjne.

Zwracam się z apelem o zakładanie w Kościele maseczek oraz dezynfekcję rak przed wejściem do Kościoła I zachowanie wszelkich zasad higieny. Przypomnę iż Komunie św. można również przyjąć na rękę.

Kancelaria czynna oprócz niedzieli codziennie przed godz. 16.00. Msze św. w tygodniu są odprawiane o 17.00

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *