Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św.-Zielone Świątki, która kończy okres Wielkanocy oraz spowiedzi wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią św. Zapraszam  w poniedziałek na godz.16.30 dzieci do Pierwszej Komunii św. a we wtorek na godz. 16 30. dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń Chrztu.
  3.  W tym tygodniu w sobotę o godz. 11.00 Ks biskup  udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Serdecznie zapraszam na te Uroczystość wszystkich parafian.
  4. Próba przed Bierzmowaniem w czwartek o godz. 16.00 .W piątek od godz. 15.00 odbędzie się spowiedź kandydatów oraz ich świadków przed Bierzmowaniem.
  5. W tym tygodniu przypada w piątek  dzień Matki. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  6. Dziękuję Panom na czele z p. Grzegorzem Klimkiem z Wiśniewa za położenie kostki na cmentarzu. Całkowity koszt wraz z robocizną i zakupem kostki oraz obrzeży wyniósł  54 tys. Radnym Parafialnym dziękuje za zamontowanie studzienek odpływowych wokół kościoła. Bóg zapłać strażakom z Wiśniewa za obcięcie trawy przy kościele i terenie parafialnym.
  7. Dziękuję rodzicom bierzmowanych za skoszenie trawy.
  8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Michał Starus, kawaler zam. Otocznia Stara par. tu.t oraz Sylwia Jastrzębowska, panna zam. Bonisław par. Wieczfnia Kościelna. Zapowiedź pierwsza.