Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła (27.08.2023 r.)

  1. Za tydzień w niedzielę na sumie o godz. 11.30 w naszej parafii będziemy  świętować doroczne Dożynki dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Zapraszam wszystkich Parafian szczególnie Rolników naszej parafii oraz Gości. Po zakończonej Uroczystości zapraszamy wraz z Sołectwem Wyszyny wszystkich na wspólne dzielenie się chlebem dożynkowym obok świetlicy wiejskiej a następnie do wspólnego biesiadowania oraz zabawy.
  2. W piątek 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  3. W poniedziałek 04 września rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego o godz. 9.00
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.  Spowiedź w pierwszy piątek przed mszą św. W następną niedzielę z racji na Dożynki wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja po Mszy św. o godz. 9.15.Procesji nie będzie Różaniec w pierwszą sobotę miesiąca  przed Mszą św. o godz. 17.30
  5. Bóg zapłać również za złożone dziś na tace ofiary na cele gospodarcze.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…