Ogłoszenia – XII Niedziela Zwykła (23.06.2024 r.)

  1. W sobotę 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to również dzień Patronalny Ks Bpa Seniora Piotra Libery. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. wieczorem o godz. 16.00.
  2. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Z racji na urlop ks Proboszcza wszelkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać przed lub po Mszach świętych wieczornych. W tym czasie kancelaria będzie nieczynna. Msze św. będą odprawiane codziennie o godz. 17.00 zgodnie z zamówionymi intencjami. W sobotę o godz. 16.00.
  3. W poniedziałek Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 16.30 i 17.00.
  4. W tym tygodniu kończymy miesiąc czerwiec. Bóg Zapłać wszystkim, którzy uczęszczali na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.

Możesz również polubić…