Ogłoszenia – XVII Niedziela Zwykła (25.07.2021 r.)

 1. Jutro 26 lipca będziemy przeżywać w naszej Parafii doroczny Odpust ku czci św Anny. Msze św w naszym Kościele o godz. 9.00 oraz Suma odpustowa o godz 12.00. Uroczystą Sumę będzie sprawował ks. Opat Jan Maria Szypulski z Klasztoru Cystersów w Zweltt w Austrii .Zapraszam na Sumę wszystkich Parafian  i Gości Asystę  Procesyjną i biel. Bedą zaproszeni Księża będzie można skorzystać z sakramentu Pokuty.
 2. Dziś również po każdej Mszy św poświęcenie pojazdów. Otrzymamy okolicznościowe pamiątki ze św Krzysztofem. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc polskim misjonarzom przy zakupie pojazdów.
 3. Przyszła niedziela rozpoczyna się miesiąc sierpień, Jest to czas modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Kościół zachęca do podjęcia abstynencji. W tym dniu przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania warszawskiego. Polećmy miłosiernemu Bogu tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.  
 4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie sołtysów z poszczególnych wiosek oraz radę Parafialna. Spotkanie będzie dotyczyło aktualnych spraw naszej parafii oraz organizacji Dożynek w naszej parafii. Wstępnie ustaliliśmy, że dożynki odbędą się 5 września na Mszy św o godz. 11.30, a następnie odbędzie się Piknik Dożynkowy. 
 5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie  i adoracja Najśw. Sakramentu oraz procesja eucharystyczna. 
 6. Dziękuję za złożone dziś ofiary na cele gospodarcze. W tym tygodniu zakończyliśmy konserwacje i malowanie dachu na Plebanii.   
 7. Zapowiedzi przedślubne: 
  • Daniel Dymkowski kaw .zam.  Mława oraz Katarzyna Meredyk, panna zam. Wiśniewo. Zapowiedź druga
  • Kesling Błażej, kawaler zam. Wiśniewo oraz Osowska Joanna, panna zam. Wiśniewo. Zapowiedź druga.
  • Mateusz Golon, kawaler zam. Wyszyny oraz Anna Rejniak, panna zam. Iłowo-Osada. Zapowiedź druga.
  • Daniel Pakulski k. St Otocznia Martyna Włodarska p. Wojnówka. Zapowiedź druga.
 8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…