Ogłoszenia – DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA-NIEDZIELA TROJCY ŚW. (30.05.2021 r.)

  1. Dzisiaj odbywają się w naszej parafii Komunie św. Dziękuję Rodzicom i dzieciom Komunijnym za przygotowanie tej Uroczystości, za dar ołtarza jakim są komplety obrusów na ołtarze oraz świece maryjne. Dziękuję Katechetom. P. Organiście, Kościelnemu .Szczególnie dziękuje tym rodzicom, którzy sprzątali kościół na Uroczystość komunii. Wszystkim ,którzy dołożyli starań by ta Uroczystość była piękna z serca dziękuje.
  2. Zapraszam dzieci z Pierwszej Komunii św oraz dzieci, które odnowiły Przyrzeczenia Chrztu na Biały Tydzień. Codziennie na godz. 18.00. W Boże Ciało proszę  aby dzieci komunijne sypały kwiatkami i wzięły udział w procesji Bożego Ciała w swoich strojach komunijnych.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Ze względu na epidemię w tym roku również procesja Bożego Ciała odbędzie się tak jak rok temu. Przejdziemy trzykrotnie wokół Kościoła zatrzymując się  przy jednym tylko ołtarzu wystawienia ustawionym przy Krzyżu. O przygotowanie ołtarza przy Krzyżu proszę tym razem mieszkańców Wiśniewa. Czwarta stacja odbędzie się w Kościele. Zachowajmy dystans społeczny. Zapraszam asystę Procesyjną Strażaków wszystkich parafian. Proszę również o przystrojenie domów na Boże Ciało. Msza św w Boże Ciało o godz. 9.00 i 11.30
  4. Od wtorku będziemy odprawiać nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa po Mszy św o godz. 18.00
  5. Intencje mszalne.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić: Jurkiewicz Sławomir kawaler zam. w Mławie oraz Olszewska Marta, panna zam. w Wiśniewie . Zapowiedź druga.

Możesz również polubić…