Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła (23.07.2023 r.)

 1. W środę 26 lipca będziemy przeżywać w naszej Parafii doroczny Odpust ku czci św. Anny. Msze św. w naszym Kościele o godz ; 8.00, 9.15 oraz Suma Odpustowa o godz. 11.30.  Słowo Boże wygłosi ks Prałat Ireneusz Wrzesiński z Ciechanowa .Zapraszam na Sumę wszystkich Parafian  i Gości, Asystę  Procesyjną i biel. Bedą zaproszeni Księża będzie można skorzystać z sakramentu Pokuty. Jest to również dzień osób starszych i dziadków. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach
 2. Dziś również po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy okolicznościowe pamiątki ze św. Krzysztofem. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc polskim misjonarzom przy zakupie pojazdów.
 3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca. Ofiary przeznaczymy na cele gospodarcze.
 4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 zapraszam na spotkanie sołtysów z poszczególnych wiosek oraz Radę Parafialną. Spotkanie będzie dotyczyło aktualnych spraw naszej parafii oraz organizacji Dożynek w naszej parafii. Wstępnie ustaliliśmy, że dożynki odbędą się 03 września na Mszy św. o godz. 11.30.Tegorocznymi starostami Dożynek będzie sołectwo oraz mieszkańcy Wyszyn.
 5. W dn. 6-14 sierpnia odbędzie się piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Można w parafii  zapisywać się również na  Pielgrzymkę duchową.
 6. We wtorek 25 lipca na parkingu przy kościele stanie mobilne centrum Diagnostyki .Będzie można wykonać badania w kierunku osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli. Szczegóły w ulotkach wyłożonych pod chórem.
 7. Zapowiedzi przedślubne:
  • Dawid Wilk, kaw zam. W Otoczni St. par tut. oraz Karolina Klaudia Szustek panna zam. Sułkowo Polne par Niedzbórz. Zapowiedź druga
  • Patryk Wyrzykowski kaw. zam. Otocznia Nowa par tut. oraz Paulina Bukowska panna zam. w Mławie. Zapowiedź druga.
 8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…