Ogłoszenia – Szósta Niedziela Zwykła (13.02.2022 r.)

  1. 5 marca w parafii sw Maksymiliana Marii Kolbe w Płońsku odbędą się Diecezjalne dni skupienia dla Rolników. Z naszej parafii  uda się 3-  osobowa delegacja rolników, aby tam w modlitwie powierzyć Bogu sprawy osobiste oraz Rolników.
  2. W tym tygodniu jutro obchodzimy w kościele święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. Młodzi narzeczeni, którzy planują ślub  zobowiązani są do odbycia spotkań w Poradni Rodzinnej. Można to uczynić zapisując się na takie spotkania w Parafii w Mławie w Rynku. Najbliższe spotkania odbędą się w marcu. Są to spotkania w soboty.
  4. Zakończyły się ferie zimowe. Jak wiemy dzieci i młodzież wraca do szkół. Zachęcam również do uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych. Szczególnie dzieci przygotowujące się do Komunii św. oraz młodzież do Bierzmowania.
  5. Ofiarę na remont organów złożyli: Koprowska Krystyna i Krzysztof, Sokołowscy Agata i Wojciech z Wiśniewa, Dorota i Włodzimierz Rutkowscy z Woli Szydłowskiej. Bóg Zapłać.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…