Ogłoszenia – Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia; Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa (31.12.2023 r.)

1. Dzisiaj obchodzimy Święto św. Rodziny. W tym dniu szczególnie prosimy Boga o błogosławieństwo dla naszych Rodzin i Małżeństw. Trwa Oktawa Bożego Narodzenia.
  2. Dziś ostatni dzień roku kalendarzowego. Ten trudny rok zakończymy w naszym Kościele Mszą św dziękczynno-błagalną o godz. 11.30. Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy. Zapraszam szczególnie choć jednego przedstawiciela Rodziny z której przez miniony rok ktoś zmarł.
  3. Przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca Po sumie Adoracja. W tym dniu w naszym Kościele na Mszy św o godz. 9.15 dzieci ze szkoły w Wyszynach przedstawią jasełkę.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Różaniec o godz. 11.00.
  5. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w poniedziałek 2 stycznia według tradycyjnego porządku. Kolędę rozpoczynać będziemy od godz. 9.00Pojazdy proszę na 8.45. Podczas kolędy otrzymamy zaproszenie na Misje św. w naszej parafii, które będą się odbywać od 5 do 9.06.
  6. Plan Kolędy:
    • wtorek 2 stycznia – Zdroje od p. Gaworków
    • środa 3 stycznia – Zdroje od Brzezin
    • czwartek 4 stycznia – Trzcianka Wieś
    • piątek 5 stycznia – Trzcianka pod Wolą oraz Trzcianka w kierunku p. Babut
    • Sobota 6 stycznia od godz. 13.00 – Wyszyny ul. Kościelna od poczty do P. Beneckich