OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela Zwykła (16.08.2020 r.)

1. Za tydzień w niedziele po Mszy św o godz 9.00 spotkanie z Rodzicami i dziećmi przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św.
  2. Dziś po Mszy św o godz 11.30 przyjedzie Pani Fotograf ze zdjęciami od Pierwszej Komunii św.
  3. Na niedzielę 30 sierpnia zapraszam na Dożynki Parafialne, które odbędą się na Sumie o godz 11.30. Wieniec Dożynkowy przygotują mieszkańcy i sołectwo w Dąbku.
  4. Dziękuje p. Sowie z Woli Kolonii za wykonanie podstawy i cokołu do Figury Matki Bożej Fatimskiej. Koszt usługi 1200 zł.
  5. W tym tygodniu trwały prace na cmentarzu przy renowacji ołtarza i kaplicy cmentarnej. Dziękuje p. Kościelnemu p. Jackowi Kruszyńskiemu, p. Pawłowi Sotowiczowi oraz p. Annie Gawryś za pomoc i malowanie.
  6. Bóg zapłać za ofiary na cele gospodarcze: p. Antoniemu Wiśniewskiemu z Dąbka,p. Kowalskiej Zofii oraz anonimowym ofiarodawcom dziękuje.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić:

• Augustynowicz Cezary kawaler zam Bogurzynek oraz Kaniecka Ewelina,panna zam w Dąbku. Zapowiedź druga.
  • Gutowski Rafał, kawaler zam. w Dębsku oraz Sparzak Patrycja, panna zam w Dąbku. Zapowiedź druga.
  • Przemysław Kurpiewski,kawaler zam. w Dąbku oraz Aleksandra Gołaszewska,panna zam w Dąbku. Zapowiedz Pierwsza.
  • Brodzik Paweł kawaler zam w Siedlcach oraz Śliwińska Milena,panna zam Otocznia Nowa. Zapowiedz Pierwsza.