Ogłoszenia – I NIEDZIELA ADWENTU (28.11.2021 r.)

1. Dziesiejsza niedziela rozpoczyna Adwent- czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
  2. W czasie adwentu odprawiane są Msze św. Roratnie ku czci Matki Bożej. W naszym Kościele roraty będą odprawiane w środę i sobotę o godz. 16.00.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w ramach rekolekcji
  4. W piątek sobotę i następną niedzielę w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Adwentowe i spowiedź Adwentowa. Msze św w tych dniach o godz. 9.00. 11.00, oraz 17.00.Spowiednicy będą w konfesjonałach  w piątek i sobotę (3i 4 grudnia) przed i w trakcie nabożeństw. W piątek 3 grudnia na godz. 9.00 zapraszam dzieci szkolne. Zachęcam do skorzystania ze Spowiedzi i Komunii św. Rekolekcje poprowadzi Ks dr Włodzimierz Piętka z Płocka, redaktor Naczelny Gościa Niedzielnego w naszej Diecezji.
  5. Następna niedziela jest pierwsza niedzielą  miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie i Adoracja. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w następną niedzielę po Mszy św o godz. 9.00
  6. Są do nabycia świece wigilijne.

Dziękuję za ofiary na cele gospodarcze. Przeznaczymy je na sfinansowanie zamontowanego już ogrodzenia cmentarza.