OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXII Niedziela Zwykła (30.08.2020 r.)

  1. Dziś w naszej parafii przeżywamy doroczne Dożynki dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Dziękuje mieszkańcom Dąbka za wykonanie wieńca, wszystkim sołtysom  oraz mieszkańcom wiosek za zaangażowanie w przygotowanie dożynek, Kołom Gospodyń wiejskich wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania Dożynek.
  2. We wtorek 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  3. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Z racji na zagrożenie epidemiologiczne w tym roku nie będzie Mszy św na rozpoczęcie roku. W szkole również jak wiemy rozpoczęcie wedle ustalonego wcześniej porządku. Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku w środę czwartek piątek od godz. 16.00.
  4. Od środy rozpoczną się próby przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń chrztu, która odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 11.00. Spowiedź dzieci i rodziców przed Uroczystością w środę czwartek i piątek od godz. 16.00
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek sobota i niedziela miesiąca. W następna niedzielę po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  6. Starosta Powiatu oraz wójt Gminy Stupsk zaprasza na Powiatowe obchody 100 lecia wojny polsko-bolszewickiej, które odbędą się 12 września w naszej parafii. Uroczystość rozpocznie się o godz 11. Mszą sw. Zostaną złożone wieńce na grobie Ks Szulborskiego i poległych żołnierzy 49 pułku. Po części oficjalnej przemarsz na teren szkoły tam koncert Dąbkowiaków ,Młodzieżowej Orkiestry ze Stupska ,Wystawa Janusza Dębskiego, zwiedzanie stanowisk promocyjnych 5 Mazowieckiej Brygady Obrony terytorialnej w Ciechanowie.
  7. Ofiary na cele gospodarcze złożyli: Kałapus Andrzej, Apolonia Więckowska i Cieślak Daniela. Bóg zapłać również za złożone dziś na tace ofiary na cele gospodarcze.

W związek małżeński maja zamiar wstapić: Andruszewski Radosław kawaler zam,Stara Otocznia  oraz Czajkowska Gabriela panna zam w Raszynie. Zapowiedź druga.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *