Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła (11.09.2022 r.)

  1. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Pierwszą i Generalna Komunią. Dzieci w niedzielę po Mszy św. będą otrzymywać karteczki- pamiątki.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo do św. Stanisława Kostki. Patrona dzieci i młodzieży
  3. We wtorek 13 dnia miesiąca zapraszam na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00 Różaniec i procesja fatimska.
  4. Spotkania  kandydatów przed Bierzmowaniem  rozpoczniemy po odpuście Parafialnym w październiku.
  5. W sobotę odbędzie się Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa i Przasnysza. Wyjazd o godz. 9.00 rano sprzed szkoły w Wiśniewie. Koszt pielgrzymki to 40 zł.Płatne u Pani katechetki w Autokarze 
  6. Bóg Zapłać Firmie organomistrzowkiej p. Marka Bączka z Ciechanowa za renowację organów w naszym Kościele. Współpracowali z nim: p. Andrzej Ragan, p. Robert Bartołd, p. Juliusz Jakóbiak .Dziś pobłogosławione organy zostaną oddane ponownie do użytku. Dziękuję wszystkim, tym Parafianom, którzy złożyli na ten cel swoje dobrowolne ofiary.
  7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Adrian Gadomski  kawaler zam. w Wyszynach ul Kolejowa oraz Zaręba Anna panna zam.  w Stupsku. Zapowiedź pierwsza.
  8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…