Ogłoszenia – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (17.02.2021 R.)

  1. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy Piątek Wielkiego Postu o godz. 16.00. Gorzkie Żale w Niedzielę po Sumie. Zachęcam i zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
  2. 6 marca w sobotę po Mszy św.. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z dziećmi i Rodzicami przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. Na tym spotkaniu odbędzie się mierzenie dzieci do uszycia Alb Komunijnych. Obecność obowiązkowa, ponieważ jest to jedyny dzień w którym Pani może przyjechać aby zdjąć miarę z dzieci i rozpocząć szycie alb.
  3. Zakończylismy montaż ogrzewania w naszym kościele. Całkowity koszt zakupu, instalacji i robocizny wyniósł 40 tyś zł. Ofiary pochodziły ze zbiórki oraz z ofiar kolędowych. Była to duża inwestycja jak na możliwości finansowe naszej parafii. Ufam, że na dalszym etapie nie zabraknie życzliwości i ofiarności Parafian. Bóg Zapłać za złożone ofiary. Ofiarę na cele gospodarcze złożył p. Andrzej Wiśniewski z Sosnowca.
  4. Dzisiejsze ofiary złożone na tace przeznaczone są na budowę sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku.
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca ofiary, które złożymy na tace są przeznaczone na cele gospodarcze.
  6. Można nabyć baranki Wielkanocne w ramach jałmużny wielkopostnej. Cena 5 zł.
  7. Można zamawiać intencje mszalne również telefonicznie.

Możesz również polubić…