Ogłoszenia – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (19.09.2021 r.)

1. Dziś po Mszy św o .godz. 9.00 Nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki
  2. Zapraszam w każdą środę na Nabożeństwo ku Czci św Józefa.
  3. W tym tygodniu we wtorek święto św. Mateusza Apostoła oraz w czwartek wspomnienie św. O Pio z Pietrelciny.
  4. Za tydzień w niedzielę zbierzemy ofiary na cele gospodarcze. Trwają już prace przy układaniu kostki wokół Kościoła. Dziękuje za ofiarę na cele gospodarcze p. Barbarze Wernickiej .
  5. Dzisiejsze ofiary zebrane do puszek przeznaczymy zgodnie z decyzja Ks Bpa na  Katolickie radio i prasę w naszej diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary .Zachęcam jednocześnie do nabywania Gościa Niedzielnego. W każdą niedzielę jest dostępny pod chórem. Niestety ostatnio musimy dokonywać zwrotów ponieważ nie ma chętnych na prasę katolicką.
  6. Jak już ogłaszałem  Pielgrzymka do Wilna- Kowna -Trok odbędzie się w dn 30.04 – 03.05 2022 ( długi weekend majowy). Termin spotkania organizacyjnego zostanie podany w późniejszym terminie.