Ogłoszenia – Czwarta Niedziela Wielkanocna (30.04.2023 r.)

  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj-miesiąc maryjny. W naszym kościele codziennie będzie odprawiane nabożeństwo majowe po Mszy św. O godz. 18.00. Zachęcam do gromadzenia się na nabożeństwie majowym przy figurkach i krzyżach w naszych miejscowościach.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. Różaniec w pierwsza sobotę miesiąca o godz. 17.00. Nabożeństwo majowe po Mszy o godz. 17.30 .W przyszłą niedzielę Majowe po Mszy św. o godz. 11.30 i procesja Eucharystyczna.
  3. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i rodzicami przed Komunią św.
  4. W naszym Kościele pod chórem stoi tablica patriotyczna. Znajdują się na niej kotyliony wykonane przez mieszkańców naszej Gminy. Przy wyjściu można nieodpłatnie zabrać taki kotylion do użytku własnego.
  5. We środę 3-go Maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. W tym dniu Msze św. o godz.9.00 i 11.30 z udziałem Druhów Strażaków i pocztów sztandarowych. Modlitwa w ich intencji z racji Patrona św. Floriana.
  6. We wtorek Uroczystość św. Zygmunta króla i  męczennika. Patrona Płocka. W sobotę św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…