Ogłoszenia – trzecia niedziela wielkanocna (23.04.2023 r.)

1. Dziś  Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny w którym czytamy Pismo św. Zachęcam do codziennego czytania Pisma św.Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania
  3. Jutro Uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika ,Głównego patrona  Polski. We wtorek święto MARKA EWANGELISTY.
  4. W naszej parafii w Trzciance powstało nowe Koło Żywego Różańca. Wdzięczny jestem za te piękna inicjatywę modlitewną. Pierwsze spotkanie Koła odbędzie się w środę 26 kwietnia po Mszy św. wieczornej.
  5. Aktualnie trwają prace na cmentarzu przy układaniu kostki brukowej. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Rozpoczęliśmy również prace związane z odnowieniem budynku parafialnego za kościołem.
  6. Za tydzień zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  7. Zachęcam do przystrojenia Figurek i Krzyży przydrożnych w naszej parafii.
  8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Zaremba Piotr kawaler zam. N. Otocznia par tut. oraz Lemanek Sylwia panna, zam. Wiśniewo par tut. Zapowiedź druga.