Ogłoszenia – IV Niedziela Zwykła (28.01.2024 r.)

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca. W pierwsza sobotę – Różaniec przed Mszą św. o godz. 15.30
  2. W piątek – 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszam na Msze św. o godz. 9.00 i 11.30. W tym dniu zgodnie ze zwyczajem poświęcimy gromnice.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  4. Dziękuję wszystkim Rodzinom za przyjęcie kolędy. Bóg  Zapłać  tym, którzy mnie wozili po kolędzie pojazdami, dziękuję za wszelką życzliwość, za posiłki i nie tylko  i za złożone ofiary. Jak już ogłaszałem  część tych ofiar przeznaczymy na remont ogrodzenia cmentarnego od strony ul. cichej.  Pozostałe prace będą uzależnione od sytuacji materialnej naszej Parafii.