Ogłoszenia – Piąta Niedziela Wielkanocna (07.05.2023 r.)

1. Dziś po Mszy św.  o godz.11.30 będzie można odebrać Alby Komunijne.
  2. We wtorek o godz. 9.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. Z okazji Dnia Patrona Szkoły oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Zapraszam do wspólnego przeżywania wraz z dziećmi i nauczycielami naszej szkoły, którzy zaprezentują okolicznosćiowy program.
  3. W piątek o godz. 16.30 odbędzie się próba przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.
  4. W sobotę 13 go maja wspomnienie objawień Matki Bożej z Fatima. Zapraszam na wspólny różaniec, Msze św. po której odbędzie się procesja fatimska.
  5. Jutro uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika Głównego patrona Polski oraz Diecezji Płockiej.
  6. Zachęcam do gromadzenia się przy przydrożnych  Krzyżach i figurkach na nabożeństwach majowych.
  7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Sebastian Bieniek zam. Wyszyny ul. Wiejska oraz Gałecka Paulina panna zam. we Wojnówce. Zapowiedź pierwsza.
    • Wojtkiewicz Mateusz kawaler zam. Żuromin oraz Trzaska Julia panna zam. we Wiśniewie. Zapowiedź pierwsza.
    • Szóstakowski Kamil kawaler zam. Wyszyny ul Szkolna oraz Świderska Paulina panna zam. Zdroje. Zapowiedź pierwsza.