BOŻE NARODZENIE 2020

NA CZAS ŚWIĄT ŻYCZĘ BŁOGOSLAWIEŃSTWA BOŻEGO,ZDROWYCH ŚWIĄT.NIECH TEN TRUDNY ROK KOŃCZY SIĘ DLA WSZYSTKICH PARAFIAN Z ZAPASEM ZDROWIA. Niech nie zabraknie wzajemnej Życzliwości  oraz dobra wokół nas. Jezus niech nas wszystkich obdaruje darami Pokoju i Miłości, którego On sam jest źródłem. Wszystkich otaczam swoją modlitwą i pamięcią polecając Was opiece św Rodziny z Betlejem.

Swoje życzenia kieruje do nas Ks Biskup;”Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego życzę,aby w naszych sercach, w naszych Rodzinach i wspólnotach zabrzmiało z nowa mocą orędzie z Betlejem wraz z ciepłym światłem obecności Nowonarodzonego Zbawiciela; obecności, która rozjaśnia mroki codzienności, daje pociechę, przebacza i umacnia nadzieje”.

Dziś Msze św o godz. 9.00 oraz 11.30 W drugi dzień Świat i w Niedziele św Rodziny o godz 8.00. 9.00  i 11.30.

Kolędę w naszej Parafii rozpoczniemy dnia 18 stycznia 2021r (poniedziałek). Ofiary, które zbierzemy przy okazji Kolędy przeznaczymy na położenie kostki przed Kościołem oraz na cmentarzu.

Dziękuje p. Korzeniewskim z Wiśniewa za ufundowanie nowych figurek do Żłóbka. Dziękuję Młodzieży, radnym parafialnym za dekoracje choinek. Dziękuję dzieciom wraz z p. katechetka Eweliną z Wiśniewa za wykonanie gwiazdek na choinki. Dziękuje tym rodzinom, które ufundowały dekoracje i bombki na choinkę.

Możesz również polubić…