Ogłoszenia – NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA

Święto świętej RODZINY; JEZUSA,MARYI I JÓZEFA

1. Dzisiaj obchodzimy Święto św. Rodziny. W tym dniu szczególnie prosimy Boga o błogosławieństwo dla naszych Rodzin i Małżeństw. Trwa Oktawa Bożego Narodzenia.

2. W czwartek wspomnienie św Sylwestra-ostatni dzień roku kalendarzowego. Ten trudny rok zakończymy w naszym Kościele Mszą św dziękczynno-błagalną o godz. 17.00. Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy. Zapraszam szczególnie choć jednego przedstawiciela Rodziny z której przez miniony rok ktoś zmarł. Proszę o przyniesienie ś wiecy, którą zapalimy w kościele, pomodlimy się za tego zmarłego, następnie świece zabierzemy na cmentarz i postawimy na grób zmarłego. W ten sposób chcemy pamiętać i pomóc modlitwą tym zmarłym.

3. W piątek -1 stycznia-Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to również światowy Dzień Pokoju. Msze św w Nowy Rok o godz;. 9.00 i 11.30. Jest to pierwszy piątek miesiąca po sumie Adoracja. W tym dniu zespół „Dąbkowiacy” będą w naszym Kościele śpiewać kolędy.

4. Przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca Po sumie Adoracja.

5. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w poniedziałek 18 stycznia według tradycyjnego porządku. Kolędę rozpoczynać będziemy od godz.9.00.

6. W następną niedziele Po Mszy św.o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami ,które przygotowują się do I Komunii  św oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu.

7. jeszcze raz dziękuję za wspólne przeżycie świąt. Panu kościelnemu p. Organiście, Ministrantom ,lektorom Orkiestrze ze Stupska oraz Mławy. Wszystkim za obecność i złożone ofiary serdecznie dziękuję.

Możesz również polubić…