Ogłoszenia – XXII Niedziela Zwykła (28.08.2022 r.)

  1. Dziś na sumie o godz. 11.30 w naszej parafii będziemy  świętować doroczne Dożynki dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Zapraszam wszystkich Parafian szczególnie Rolników naszej parafii oraz Gości. Po zakończonej Uroczystości zapraszamy wszystkich na wspólne dzielenie się chlebem dożynkowym obok świetlicy wiejskiej. Dziękuję ks. dr. Wojciechowi Kućko z Kurii Diecezjalnej w Płocku za przewodniczenie tym Dożynkom.
  2. W czwartek 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  3. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam Dyrekcję Nauczycieli Dzieci i Rodziców na Msze św. o godz. 9.00 do naszego Kościoła. Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego w piątek  od godz. 16.30
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W następną niedzielę po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna. Różaniec w pierwszą sobotę miesiąca  po Mszy św. o godz. 18.00
  5. Bóg zapłać również za złożone dziś na tace ofiary na cele gospodarcze. W niedzielę 11 września nastąpi oficjalny odbiór wyremontowanych organów .Na Mszach św. będzie obecny ks. dr Marcin Sadowski, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii odpowiedzialny za sprawy muzyki kościelnej w naszej Diecezji, który dokona poświęcenia nowych organów i wygłosi do nas Słowo Boże.
  6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Cejmer Krystian kawaler zam. Wyszyny ul Kolejowa  oraz Banaś Ksenia panna zam. Wiśniewo oboje par tut. Zapowiedź pierwsza.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…