Ogłoszenia Parafialne – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM. UROCZYSTOŚĆ OBKJAWIENIA PAŃSKIEGO. (3.01.2021 r.)

1. Dzis pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie i Adoracja po Sumie o godz.11.30.Po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św i Odnowieniem Przyrzeczeń.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Poświęcenie kredy i kadzidła i wody po każdej Mszy św. Proszę o zabranie poświęconej kredy , którą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Mędrców oraz aktualny rok. Wodę świeconą zachowujemy na czas kolędy .Jest to znak, ze w tym domu mieszka rodzina chrześcijańska. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na cele misyjne.
  3. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego .Po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  4. W ubiegłym tygodniu dotarły do naszej Parafii Napromienniki Ciepła, które będziemy niebawem montować w Kościele.
  5. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy 18 stycznia w poniedziałek, po kwarantannie narodowej. Kolędę rozpoczniemy w miejscowości Zdroje.