Ogłoszenia Parafialne – IV NIEDZIELA ADWENTU (20. 12.2020 r.)

  1. Dziś po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie Rady Parafialnej. Podzielimy się opłatkiem i omówimy bieżące sprawy naszej parafii.
  2. W czwartek wigilia. Msza św tego dnia o godz.8.00.Pamietajmy o tym ze zgodnie z tradycją Wieczerza wigilijna ma charakter postny. Niech przy łamaniu opłatkiem nie zabraknie śpiewu tradycyjnych kolęd oraz wspólnej modlitwy i odczytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa. Niech to będzie czas ,który nas połączy i odnowi duchowo oraz wleje w nasze serca radość z Narodzenia Chrystusa.
  3. W tym roku z racji na epidemię będą odprawione dwie Pasterki w Kościele parafialnym: o godz.22.00 oraz 24.00. Serdecznie zapraszam  wszystkich parafian i Gości do wspólnej modlitwy. Na Pasterce o godz. 22.00 będzie obecna Orkiestra.
  4. W pierwszy Dzień Świąt  Msze św o godz. 9.00 i 11.30. W drugi dzień Świąt ( św Szczepana) i w Niedziele św. Rodziny Msze św. Według porządku niedzielnego a wiec o godz. 8.00, 9.00 i 11.30.
  5. W poniedziałek będziemy stroić choinki i złóbek. Mszy św nie będzie. Bardzo dziękuję Panu, który podarował do naszego Kościoła piękne żywe choinki. Pozostałym podziękuję na Pasterce.
  6. W środę odprawimy ostatnie Roraty i zakończymy czas Adwentu.

Możesz również polubić…