OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ADWENTU (13.12.2020 R.)

1. Trzeci tydzień Adwentu poświęcony jest modlitwom o życie chrześcijańskie w rodzinach. Modlimy się za nasze kościoły domowe aby były szkolą miłości i przebaczenia.
  2. Dzisiejsza niedziela jest zwana Niedziela Radości. Stąd w wieńcu adwentowym jest różowy kolor świecy. Wskazuje to na radość z bliskiego już Święta Narodzenia Pańskiego.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W czwartek 17 grudnia rozpoczynamy druga część adwentu przygotowującą nas bezpośrednio na czas Bożego Narodzenia.
  5. Można nabyć jeszcze świece Caritas na stół  wigilijny.
  6. Dziekuję za ofiary na cele gospodarcze: . Marcinowi Żandarskiemu z Wyszyn ,p. Czaplickim z Wiśniewa,, p. Beacie i Amelii Kruk z Wiśniewa, p. Lewandowskim z Wiśniewa. Bóg Zapłać.

Przypominam, ze Msze św w tygodniu odprawiane są o godz. 16.00. Gdyby ktoś zamawiał  Msze św na inną  godzinę  proszę o kontakt z kancelarią parafialną.