Ogłoszenia – Trzynasta Niedziela Zwykła (26.06.2022 r.)

  1. We środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to również dzień Patronalny Ks Bpa Seniora Piotra Libery. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Msza św. wieczorem o godz. 18.00
  2. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Z racji na urlop ks Proboszcza wszelkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać przed lub po Mszach świętych wieczornych. W tym czasie kancelaria będzie nieczynna. Msze św. będą odprawiane codziennie o godz. 18.00 zgodnie z zamówionymi intencjami.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. W pierwszy piątek wystawienie po Mszy św. wieczornej. W pierwsza sobotę różaniec przed Mszą o godz17.00.W pierwszą niedzielę miesiąca Po sumie wystawienie bez Procesji.
  4. W tym tygodniu kończymy miesiąc czerwiec. Bóg Zapłać wszystkim, którzy uczęszczali na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.
  5. Dzis ostatnia niedziela miesiąca. Bóg Zapłać za ofiary złożone na cele gospodarcze.
  6. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Jabłonowski Rafał kawaler zam. par. Grzebsk oraz Foremna Małgorzata, panna zam. Wola Kolonia. Zapowiedź pierwsza.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…