OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela Zwykła (13.09.2020 r.)

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Pierwszą i Generalna Komunią. Dzieci w niedziele po Mszy św. będą otrzymywać karteczki- pamiątki.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie  i zapisy dla kandydatów do bierzmowania. Kl.: I, II, III ponadpodstawowe oraz pozostali, którzy jeszcze nie mieli s. Bierzmowania. Bierzmowanie planujemy na przyszły rok przed wakacjami.
  3. Dziś po Mszach św. zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na Ziemie świętą. Tradycyjnie były one zbierane w wielki piątek przy adoracji Krzyża. Z racji na pandemie ta zbiórka została przeniesiona. Dziś na prośbę Episkopatu możemy wesprzeć chrześcijan w ziemi świętej.
  4. Dziękuje Parafianom za pomoc w sprzątaniu Kościoła i przygotowaniu do wczorajszej Uroczystości z ks. Bpem.
  5. W tym tygodniu zostały wymienione uszkodzone rynny na Kościele oraz uszczelniono pokrycie dachowe na Kościele.
  6. Ofiarę na cele gospodarcze złożyli: p. Suwińska Izabela z Dąbku oraz p. Struziński Mieczysław ze Starej Otoczni, Bóg zapłać.
  7. W przyszłym roku w weekend majowy planujemy zorganizować  3- dniową Pielgrzymkę do Wilna  i Ostrej Bramy oraz Kowna. Gdyby ktoś był zainteresowany szczegóły u ks Proboszcza. Przewidywalny koszt 130 Eu oraz 200zł. Wyjazd uzależniony jest od sytuacji jaka będzie w związku z pandemią.
  8. Dziękuję p. Piotrowi Gręda za ufundowanie do figury Matki Boskiej Fatimskiej wieńca z kwiatów. Dziś przed sumą różaniec Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja fatimska wokół Kościoła.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Krystyna Maciak z Otoczni, Dariusz Gągała z Wiśniewa , Jan Aleksandrowicz z Woli Kolonii oraz Helena Radomska z Dąbku. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *