Ogłoszenia – Uroczystość św. Bożej Rodzicielki; Nowy Rok (01.01.2023 r.)

1. Dzis pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie i Adoracja po Sumie o godz.11.30.
  2. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Poświęcenie kredy i kadzidła i wody po każdej Mszy św. Proszę o zabranie poświęconej kredy , którą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Mędrców oraz aktualny rok. Wodę świeconą zachowujemy na czas kolędy. Jest to znak, ze w tym domu mieszka rodzina chrześcijańska. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na cele misyjne. Msze św. w tym dn. o godz. 9.00 i 11.30.
  3. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego .
  4. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy 02 stycznia w poniedziałek. Kolędę rozpoczniemy w miejscowości Zdroje. Z racji na kolędę Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 8.00.

PLAN KOLEDY:

• PONIEDZIAŁEK (02 STYCZNIA) – ZDROJE OD P.GAWORKÓW
  • WTOREK (03 STYCZNIA)- ZDROJE- OD BRZEZIN
  • ŚRODA (04 STYCZNIA)- TRZCIANKA WIEŚ
  • CZWARTEK (05 stycznia)-TRZCIANKA POD WOLĄ oraz TRZCIANKA OD P.PRZYBYSZEWSKICH DO P.BABUT
  • PIĄTEK (06 STYCZNIA) OD 13 GODZ. WYSZYNY UL KOŚCIELNA(OD POCZTY DO P.BENECKICH)
  • SOBOTA (07 STYCZNIA)- OTOCZNIA NOWA OD ŻARNOWKI

Kolędę rozpoczynamy od godz. 9.00. Pojazdy proszę na godz. 8.45.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy  piątek i pierwsza sobota miesiąca.