Ogłoszenia – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (01.08 2021 r.)

  1. W  tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota  miesiąca. Zapraszam na msze św. oraz Adorację Najśw. Sakramentu. Różaniec w sobotę o godz. 17.00 
  2. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę na Odpuście Parafialnym. Asyście, Ministrantom ,lektorom  Zespołowi „Dąbkowiacy” za śpiew i obecność ,dzieciom sypiącym kwiatkami. .Szczególnie dziękuję paniom z Koła Gospodyń z Otoczni Starej za przygotowanie posiłku dla Księzy. Bóg zapłać . 
  3. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św wieczorem o godz. 17.30.W tym dniu wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasna Gorę Pamiętajmy o pielgrzymach w swoich modlitwach. 
  4. Dziś po Mszy św o godz 9.00 spotkanie z sołtysami i radnymi parafialnymi. 
  5. Nasze parafialne dożynki planujemy na  niedzielę 05.09 2021 na Sumie.
  6. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św Jana Marii Vianneya- patrona proboszczów. Bardzo proszę o dbanie o porządek nie tylko na grobach bliskich ale również za płotem gdzie składujemy śmieci. Uschłe kwiaty wiązanki składajmy obok a plastik wrzucajmy do pojemników ułatwi nam to wywożenie śmieci. 
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…